Aydın Dikiş Makinesi Bakımı

Dikiş makineleri arasında özellikle eski olan makineler bir süre sonra arıza vermeye başlar. Makineniz zaman içinde dikişlerde atlama yapar, ince ipliklerde çalışmaz, kumaşa zarar verir. İşte bu sürecin yaşanmaması adına dikiş makinenizin bakımını zamanında yaptırmalısınız.  Genel olarak dikiş makinelerinin yapıları birbirine benzese de bakım sırasında ufak tefek farklılıklar söz konusu olabilir.

Evde rutin bakımları kendiniz yapsanız da belli aralıklarla teknik ekipten destek almanız şarttır. Aydın dikiş makinesi bakımı konusunda yardım almak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Cihazları yapısına uygun, uzun ömürlü şekilde kullanabileceğiniz dokunuşları yaparak bakımını gerçekleştiriyoruz. Yağlama ve iç mekanizma bakımını yaparak sorun olan parçaları hemen yenileriyle değiştiriyoruz.

Dikiş Makinesi Bakımı Ne Zaman Yapılmalıdır?

Dikiş makineleri ev tipi ya da sanayi tipi olarak farklı özelliklerine göre üretilir. Her dikiş makinesinin çalışma sistemi ve yoğunluğu farklıdır. Ancak ortak nokta makinelerin uzun ömürlü olması için düzenli olarak çalışması gerekir. Sizler için Aydın dikiş makinesi bakımı yapıyoruz.

Dikiş makinelerinizi ortalama 3 ayda bir ya da 6 ayda bir kendiniz rutin şekilde bakımını yapmalısınız. Ayrıca yılda bir ya da iki defa da teknik servis bakımı desteği almalısınız. Uzun yıllardır kullanmadığınız bir makineniz varsa faaliyete geçirmeden önce bakımını teknik bir ekibe yaptırmanız iyi olur. Her marka dikiş makinesi bakımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz.