Aydın Singer

Aydın Singer

Singer ülkemizde ve dünyada 100 yılı aşkın bir süredir dikiş makinesi alanında hizmet veren bir markadır. Bu markanın yaratıcısı MerrittSinger eşinin sürekli yapmak zorunda kaldığı dikiş uğraşını görerek gözleri yorulması diye karısı için 1850’li yıllarda bilim dünyasına yeni bir icat ekler. Bu icadın patentini alarak dünyanın en büyük dikiş makinesi markalarından birini yaratır.

Aydın Singerdikiş makinelerinin bakım ve teknik servis işlemlerini sizler için yapıyoruz. Söz konusu ürünlerde her model dikiş makinesinin bakımını yapıyoruz. Aydın’da tek yetkili servis olarak hizmet veren firmamız, parça değişimi, rutin bakım ve tüm onarım işlemlerini yerine getirmektedir. İşlemlerimizi en kısa sürede tamamlayarak ev ya da sanayi tipi dikiş makinelerinizi sizlere teslim ediyoruz.

Aydın Singer Servisi

1500’den fazla bayisi ile Türkiye’nin bu alanda lider markası olan Singer, dünyanın en büyük dikiş makinesi üreticisidir. Firmanın Aydın’daki her türlü ürününün bakımlarını ve teknik sorunlarda onarımını firmamıza yaptırabilirsiniz. Teknik ekibimiz tüm makine modelleri konusunda tecrübeli bir kadrodan meydana gelmektedir.

Bizimle hemen iletişime geçerek Aydın Singerservisi için randevu alın. Cihazınızın onarımını en kısa sürede yapalım. Orijinal parça değişimi ve yağlama ile arıza sorunları gibi her türlü durumda teknik ekibimizin desteğini alabilirsiniz. Tüm çalışmalarımız kısa süre içinde uzman personellerimiz tarafından garantili olarak yapılmaktadır. Arıza onarım işlemleri için bir telefonunuz yeterlidir.