Aydın Singer

Aydın Singer
Singer markası uzun yıllardan beri dünyanın en önemli dikiş markalarından biridir. Ülkemizde de yüz yılı aşkın süredir hizmet veren bu marka yüzlerce satış noktası ve geniş teknik servis ağıyla ülkemizde ve dünyada profesyonel bir şekilde hizmet vermektedir. Aydın Singerservisi olarak firmamız sizlere her türlü dikiş makinesi bakım işlemleri konusunda çözümler sunmaktadır.

Aydın’da bulunan ev tipi ve farklı amaçlar için kullanılan tüm dikiş makinelerinin modeli ne olursa olsun bakımını sizler için yapıyoruz. Bakım işlemlerimiz alanında uzman teknik personeller tarafından yapılmaktadır. Bu konuda sizler için en etkin çözümleri sunuyor ve tüm dikiş makinelerinizin bakımını, tamirini ve onarım işlemlerini sorunsuz olarak yerine getiriyoruz.

Singer Dikiş Makinesi Bakımı

Singer dikiş makinelerinin bakımı düzenli olarak yapılmalıdır. Öncelikle bakım işlemi iplik bölümü, iç bakım ve yağlama gibi farklı süreçleri içinde barındırır. Bunların bir kısmını bizler evde yapmalıyız. Ancak düzenli olarak dikiş makinelerini teknik serviste de yaptırmalıyız. Bu sayede uzun yıllar boyunca dikiş makinelerinizi kullanabilirsiniz.

Aydın Singerdikiş makinesi bakımı ve onarımı ile birlikte sizlere parça değişimi de sunuyoruz. Singer marka dikiş makinenizin arızası ne olursa olsun tüm parçalarını en kısa sürede temin ediyor ve montajını yapıyoruz. Ayrıca parça değişimi ve bakım hizmetlerimizin tamamı özel servis garantili olarak yapılıyor. Düzenli bakım ve parça ihtiyacı için bizi aramanız yeterlidir.