Bozdoğan Singer Yetkili Servisi

Singer 1850’li yıllarda temelleri atılmış olan bir dikiş makinesi markasıdır. Çok uzun yıllardan bu yana ülkemizdeki kadınların evlerini süsleyen dikiş makinelerine sahip olan bu marka, sizlere sürekli kendini yenileyen ve sektörün lider markası olarak dikiş makinesi satışı yapmaktadır. Singer satış ve teknik servis ağı geniş olan bir firmadır.

Kurumsal yapısından güç alarak Bozdoğan Singer yetkili servisi olarak hizmet veren firmamızdan her zaman destek alabilirsiniz.  Dikiş makinelerinde sektörde lider markalardan biri olan Singer, ev tipi ya da daha büyük işletmelerde tekstil alanında kullanılan dikiş makineleri üretmektedir. Bu markaya ait her türlü ürününüzün bakım, onarım ve tamir işlemleri için bizlere başvurabilirsiniz.

Bozdoğan Singer Yedek Parça

Bozdoğan ve çevresinde Singer marka her türlü dikiş makinesinin yetkili yedek parça servisi olarak firmamız hizmet vermektedir. Tüm yedek parçalarımız orijinal olarak üretilir ve sizlere garantili olarak satılır. Ürünleri satın aldığınızda tedarik süreci kargo yoğunluğuna bağlı olarak değişecektir.

Bizlerden satın aldığınız tüm yedek parçaların montajını da sizler için yapıyoruz.Bozdoğan Singer yetkili servisiolarak satışını yaptıktan sonra yedek parçalarınızın bakımını da düzenli olarak yerine getirmekteyiz. Bununla birlikte ürünlerinizin garanti kapsamındaki faaliyetlerini de yürütüyoruz. Tüm bakım, onarım ve tamir işlemlerimiz uzman ekibimiz tarafından yapılmaktadır. Ekibimiz dikiş makinesi tamiri ve bakımı alanında uzman personellerden meydana gelmektedir.