Didim Singer Yetkili Servisi

Didim bölgesinde hizmet veren yetkili servis olarak Singer markasında olan her türlü bakım, onarım ve tamirat işlerinizi sizin adınıza yapıyoruz. Firmamızdan aldığınız destek sürecinde Singer marka dikiş makinelerinin tamamının rutin bakımları, parça değişimleri ve parça onarımları bizzat teknik ekiplerimiz tarafından özenli ve titiz şekilde yerine getirilmektedir.

Didim Singer yetkili servisi olarak garantili çalışmaktayız. Ayrıca dikiş makinelerinizin arızalarını öncelikle sizlere bildirerek sonrasında sizlerden onay alıyoruz ve size vadettiğimiz tüm çalışmaları uygulayarak söz verdiğimiz süre içinde sizlere dikiş makinelerinizi teslim ediyoruz. Dikiş makineleri düzenli olarak bakımı yapıldığında ve temizlendiğinde uzun kullanım ömrüne sahiptir. Singer marka ürünler uzun yıllar boyunca olan kullanım ömrüyle bilinmektedir.

Didim Singer Yedek Parça

Singer yedek parça konusunda da son derece başarılı bir firmadır. Eski dikiş makineleri de olmak üzere her modeli için gerekli üretim sürecini yapmaktadır. Bu yüzden bir sorun yaşadığınız anda her marka ürününüz için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Markamız bünyesinde sizlere destek oluyoruz.

Didim Singer yetkili servisi arıyorsanız biz tüm çalışmalarımızla ve uzman kadromuzla size hizmet veriyoruz. Tüm Didim’deki çalışmalarınızı özenle yapıyoruz. Yedek parça satın aldığınızda duruma göre iki ila beş iş günü içinde ya da duruma bağlı olarak uzayabilir temini gerçekleştiriyoruz. Ayrıca yerinde bakım, onarım ve tamir işlemleriyle sizlere profesyonel çözümler sunuyoruz.