Efeler Dikiş Makinesi Tamiri ve Servisi

Dikiş makineleri arasında ev tipi olarak kullanılanların bakımı ve onarım işlemleri çok basittir. İnternetten video izleyerek bile bakımını kendiniz yapabilirsiniz. Ancak eskiyen ya da büyük çaplı dikiş makinelerinde bakım ve onarım işlemleri daha zorlu olur. Bu süreçte işin dilinden anlayan bir uzman eli değmesi gerekir.

Efeler dikiş makinesi tamiri ve servisi olarak Efeler bölgesinde bulunan tüm dikiş makinelerinizin bakımını ve tamirini yapıyoruz. Personellerimiz sizlere binlerce deneyimi arasından çözüm sunmaktadır. Sizlere sunduğumuz çözümler sonrasında ise dikiş makinelerinizin her türlü sorununu kısa süre içinde ortadan kaldırıyoruz. Yaptığımız tamir işlemi sonrasında bir sorun çıkması durumunda teknik personellerimizden ücretsiz olarak destek alabilirsiniz.

Efeler Dikiş Makinesi Teknik Servis

Efeler bölgesinde hizmet veren tekstil atölyelerinde yer alan dikiş makinelerinin de yerinde düzenli rutin bakımlarını sizler için yapıyoruz. Bunun için bizimle iletişime geçerek ekiplerimizi çağırmanız yeterlidir. Her marka ve modelde dikiş makinesinin her türlü bakım, onarım ve yedek parça değişimini bünyemizde gerçekleştiriyoruz.

Dikiş makineleri için sizlere yedek parça da sağlıyoruz. Efeler dikiş makinesi tamiri ve servisi olarak garantili çalışmalarımızla dikiş makinelerinizin  kısa süre içinde eski haline dönmesini ve bakımlarının düzenli olarak yapılmasını sağlıyoruz. Üretici firmalar özellikle büyük çaplı dikiş makinelerinin altı ayda bir bakım ve onarımlarının yapılması gerektiğini belirterek satışını yapmaktadır.