İncirliova Singer Yetkili Servisi

Dikiş makinelerinin tarihi çok eski değildir. 1800’lü yılların ortalarına gidersek karısını bu çileli deneyimden kurtarmak isteyen bir adam dikiş makinelerini insan hayatına kazandırmıştır. İşte Singer markası böyle ortaya çıkmıştır. Sonrasında da ilk günden itibaren dikiş makinesi sektörüne hakim olmayı başaran lider bir marka olmuştur.

Günümüzde tüm dünyada geniş bir kullanıcı kitlesi elde eden marka, kurumsallaşma sürecine ülkemizde de girmiştir. Ülkemizde yer alan birçok servisiyle her türlü bakım ve onarım desteğini sağlamaktadır. İncirliova Singer yetkili servisi olarak her türlü bakım ve onarım çalışmalarımızda sizlere destek oluyoruz. Personellerimiz bizlerden aldığınız hizmet kapsamında dikiş makinelerinizin tamir işlemelerini tamamlamaktadır.

İncirliova Singer Yedek Parça

Singer markası yedek parça konusunda da son derece kaliteli bir teknik destek sağlamaktadır. Ürünleri arasında birçok modelin yedek parçasını bulma konusunda sıkıntı yaşamazsınız. Firmamız da sizler için Singer yedek parçalarını stoklarında barındırmaktadır. Stoklarımızda olmayan ürünler için hemen sipariş verilir ve en kısa zamanda elimize gelen parçanın montajı kendi personellerimiz tarafından yapılır.

İncirliova Singer yetkili servisi olarak sizlere sağladığımız yedek parçaları hem ev tipi hem de sanayi tip dikiş makinelerinde kullanıyoruz.  Aldığınız ürünlerin tamamı orijinal üretimdir. Ayrıca garantili olarak satışlar yapılmaktadır. Fiyat bilgisi, stok durumu, iade ve değişim konularında bilgi almak için hemen müşteri hizmetlerimizi arayarak bilgi alabilirsiniz.