Kuyucak Singer Yetkili Servisi

Singer adlı dikiş makinesi markası en eski firmadır. Ayrıca yıllar içinde kendini yenileyerek günümüze kadar gelebilmiştir. Bu marka kendi döneminin en güçlü üretim teknolojilerini kullanan özel modeller üretmektedir. Cihazların üretiminde birinci sınıf olan hammaddeler tercih edilir. Bu yüzden Singer dikiş makineler dayanıklı bir yapıya sahiptir. Sizler de uzun yıllar boyunca dikiş makinenizi sorunsuz olarak kullanabilirsiniz.

Ancak Kuyucak Singer yetkili servisi olarak dikiş makinelerinizin uzun ömürlü kullanılabilmesi için düzenli olarak bakımının yapılması gerektiğini söylüyoruz. Burada düzenli yağlama yaparsanız ve iğneleri değiştirirseniz uzun yıllar boyunca sorunsuz güvenle dikiş makinenizi kullanabilirsiniz. Bir bakım işlemi yaptırmak isterseniz teknik servis olarak sizlere destek oluyoruz. Bunun dışında sizlere onarım ve tamir hizmetleri de veriyoruz.

Kuyucak Singer Yedek Parça

Kuyucak bölgesinde hizmet veren firmamız, bakım ile onarım çalışmalarında yedek parça da değiştirmektedir. Bu durumda stoklarımızdan yedek parça değişimi ve temini yapılmaktadır. Burada verdiğimiz hizmet sayesinde yedek parçalarınız montajı da tarafımızca yapılmaktadır.

Kuyucak Singer teknik servisi olan firmamızdan aldığınız özel Singer yağı ile de düzenli olarak dikiş makinenizi yağlarsanız uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz. Dikiş makinelerinin daha uzun ömürlü olması için orijinal temizleme malzemeleri ve yedek parçalarının kullanılması gerekir. Sizler için orijinal Singer yedek parçalarını satıyor ve garantili hizmetimizle birlikte montaj desteğimizle dikiş makinelerinizi güvence altına alıyoruz.