Aydın PFAFF Dikiş Makinesi

PFAFF dikiş makinesi çok uzun yıllardan beri ülkemizde ve dünyada faaliyet gösteren bir dikiş makinesi markasıdır. Bu marka 150 yıllık bir tecrübeye sahiptir. Ülkemizde önemli bir yeri olan firma Türkiye’nin çeşitli yerlerindeki satış noktaları, bayileri ve teknik servisleriyle hizmet vermektedir. Firmamız da sizler için Aydın’da tüm PFAFF markalı dikiş makinelerinizin bakımını yapıyoruz.

Aydın PFAFF dikiş makinesi arızalarınız karşısında hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. Eski ya da yeni tüm makinelerinizi aynı titizlikle inceliyor ve ortaya çıkan tüm arızaları uzman ekiplerimizle kısa süre içinde gideriyoruz. Dikiş makineniz ister ev tipi olsun ister iş yerlerinde kullanılan büyük makineler olsun gönül rahatlığıyla teknik ekiplerimize emanet edebilirsiniz.

PFAFF Dikiş Makinesi Teknik Servisi

PFAFF alanında marka olmak ve her zaman liderliği elinde bulundurmak isteyen firmalardan biridir. Ülkemizde de çok geniş bir pazara sahip olan bu firmanın tüm ürünlerini sizler için tamir ediyoruz ve bir arıza durumunda gereken çözümü kısa süre içinde sizlere sunuyoruz.

Aydın PFAFF dikiş makinesi modelleri arasında bir parça arızası olduğunda sizlere parça desteği de sunuyoruz. Tüm parçaları en kısa sürede orijinal olarak getirerek makinenize takıyoruz. Ayrıca makinenizin ve parçalarınızın düzenli rutin bakımlarını yerine getirerek uzun yıllar boyunca aynı kalitede arıza yapmadan kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Tüm arıza bakımları için bizi arayın.