Aydın Singer Yetkili Servis

Singer yetkili servisleri ülkemizin çeşitli noktalarında merkeze bağlı olarak hizmet vermektedir. Tüm Singer marka dikiş makineleriniz bizimle iletişime geçebilirsiniz. Firmamızda her türlü dikiş makinesi bakım ve onarımı için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Dikiş makinelerinize kendi  teknik servisimizde profesyonel ekiplerimizle sizlere ulaşıyoruz. Tüm bakım hizmetlerimiz garantili olarak yapılmaktadır.

Aydın Singer yetkili servisi olarak faaliyet gösteren firmamızdan destek almak için teknik ekiplerimize tüm dikiş makinelerinizi teslim edebilirsiniz. Çalışmalarımız en kısa sürede tamamlanmaktadır. Tüm arıza sistemleriniz kısa süre içinde tamamlanarak dikiş makineniz sizlere geri teslim edilmektedir. Teknik ekiplerimiz satış sonrası da destek vermektedir. Yaptığımız onarım işlemlerinde ortaya çıkan her türlü sorun karşısında tekrar ücretsiz bakım hizmeti veriyoruz.

Singer Dikiş Makinesi Onarımı

Aydın’da bulunan tüm ev  ve sanayi tipi dikiş makinelerinin bakımını teknik personellerimize yaptırabilirsiniz. Tüm hizmet içi faaliyetlerden başarılı şekilde geçen personellerimiz yüzlerce referans ile eski ya da yeni tüm Sİnger dikiş makinelerinin onarımını yapmaktadır. Ayrıca parça değişimini de sizler için yapmaktayız.

Dikiş makineleri düzenli olarak evde bakılsa da yılda en az 1 defa teknik servis bakımına da ihtiyaç duymaktadır. Aydın Singer yetkili servisi olarak hizmet veren firmamızda onarım ve bakım işlemlerini yaptırabilirsiniz. Rutin bakımları, parça bakımları, parça değişimleri ve yağ bakımı gibi tüm teknik detaylar sizler için ekiplerimiz tarafından yapılmaktadır.