Singer Yedek Parça

Singer, Türkiye ve dünyanın en eski ve piyasada söz sahibi olan dikiş makinesi markasıdır. Bu firmaya ait makineler ülkemizde pek çok evde faal durumdadır. Eski ya da yeni birçok makine evlerinizde sizlere yardımcı olmaktadır. Singer dikiş makineleri dünyanın birçok yerine teknik servis ve satış hizmeti vermektedir. Ülkemizde de yüzlerce bayisi ve teknik servisiyle en geniş pazara sahip markalardan biridir.

Firmamızda Singer yedek parça ürünlerini kolayca bulabilirsiniz. Farklı modellere uyumlu iğne, iğne tornavidası, makara tutucu,  lüper, ileri geri düğmesi gibi birçok parçayı bulabilirsiniz. Tüm parçalarımız sizler için orijinal üretim olarak temin edilmektedir. Teknik ekiplerimiz yedek parçaların bakımını ve imalatını sizler için yapmaktadır.

Singer Yedek Parça Kaç Günde Gelir?

Firmamız Singer dikiş makinelerine ait birçok parça bulunmaktadır. Sizler için bu parçaların önemli bir bölümünü satışa sunuyoruz. Bununla birlikte birçok parçayı da sipariş üzerine getiriyoruz. Firmamıza Singer yedek parça için geldiğinizde stoklarımızda olması durumunda montajı hemen yapılır.

Parçayı getirttiğimizde kargo süresine bağlı olarak en hızlı şekilde yedek parça elimizde olmaktadır. Yedek parçalar irili ufaklı olarak firmamızdan satın alınabilir. Ayrıca Singer markalı dikiş makinelerinin bakımını yapabilmeniz için tüm yağ ve bakım setlerini de ürünlerimiz arasında bulabilirsiniz. Tüm parçalarımız garantili olarak satışa sunulmaktadır. Bir sorun çıkması halinde hemen bizimle iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.