Zetina Yedek Parça

Zetina markası ülkemizde yerli üretim olarak hizmet veren en köklü dikiş makinesi markalarından biridir. İstanbul’da üretime başlayan bu firmada sizler de birçok dikiş makinesi bulabilirsiniz. Ev tipi ya da terzihanelerde kullanılan birçok model ve ürünün satışı ülkemizin çeşitli yerlerindeki bayilerde ve servislerde yapılmaktadır.

Her geçen gün müşteri kitlesini arttıran Zetina, ülkemizde geniş bir teknik servis ağına sahiptir. Aydın’da da firmamız tüm teknik servis ve arıza işlemlerinizde size destek olmaktadır. Ürünlerimiz arasındaZetina yedek parça da bulabilirsiniz. Tüm ürünlerimiz sizler için garantili olarak satılmaktadır. Sipariş verdiğiniz ürünler kısa süre içinde sizlere gönderilecektir. Ekiplerimiz tamamen orijinal olarak üretilen her türlü yedek parçayı montaj da etmektedir.

Zetina Yedek Parça Kaç Günde Gelir?

Zetina markasına ait dikiş makinesi yedek parçalarının önemli bir bölümü firmamızın stokları arasında bulunmaktadır. Ancak elimizde olmayan parçalar için sipariş veriyoruz. Kargolarda hızlı gönderim ile 2 ila 5 iş günü içinde elimizde olmaktadır. Yoğunluğa bağlı olarak bu süre uzayabilir.

Zetina yedek parça satın aldığınızda ürünlerin montajı konusunda da bizlerden destek alabilirsiniz.  İğne, lamba,  nakış otomatiği,  ayar düğmesi ve mekik gibi tüm parçaları alabilirsiniz. Ürünlerimiz takıldıktan sonra da sizler için düzenli olarak bakımını yapıyoruz. Zetina dikiş makinesi tamiri hizmetimiz ile birlikte satın aldığınız yedek parçaların da uzun süre dayanıklı olarak kullanım ömrü vardır.